VABILO ZA STARŠE OSMOŠOLCEV!

URAD ZA DELO POŠILJA VABILO NA PREDAVANJE, KI BO ŠELE MARCA 2016.

Spoštovani!
1. Na Zavodu RS za zaposlovanje bomo pripravili PREDAVANJE O IZBIRI POKLICA, namenjeno učencem 8. razredov in njihovim staršem. Predavanje bomo izvedli na 2 lokacijah, in sicer na Uradu za delo Slovenska Bistrica, Tomšičeva 9, in v Kariernem središču v Mariboru, Gregorčičeva 15. Predavanji bosta v sredo, 9. 3. 2016 ob 17. 00.
Prosimo za informiranje učencev 8. razredov in njihovih staršev o predavanju. Zaradi omejenega prostora bomo za udeležbo na predavanjih zbirali prijave na način, kot je navedeno v letaku. Informacijo vam pošiljamo zgodaj, da boste lahko informirali starše in učence na roditeljskih sestankih za osmošolce v mesecu novembru. Na predavanje vas bomo, glede na oddaljen datum še spomnili.
Najlepša hvala za sodelovanje in lepo pozdravljeni, Daša Babič

Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje