Pred vrati je Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva:
slovenska podjetja po vsej Sloveniji bodo v četrtek, 26. novembra, ob 16. uri drugo leto zapored odprla svoja vrata devetošolcem, njihovim staršem in učiteljem. Z namenom približati jim manj vidne in znane poklice pri odločanju o nadaljnjem šolanju. Pa nove, zanimive in obetavne poklice, po katerih povprašujejo delodajalci.
Za prijavo na dogodek je prvič doslej na voljo novo spletno mesto: danzakariero.si. Na njem lahko mladi kadar koli in povsod, kjer imajo dostop do spleta, pobrskajo med predstavljenimi podjetji. Izberejo tisto, ki ga želijo obiskati, in se elektronsko prijavijo za obisk, do ponedeljka, 23. 11. 2015. Celoten dogodek je poimenovan Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva. Njegov pobudnik je Gospodarska zbornica Slovenije, v sodelovanju z Zavodom RS za zaposlovanje in Zavodom RS za šolstvo.

Preberite več o dogodku v obvestilu na naši spletni strani. Slovenska podjetja bodo mladim spet odprla svoja vrata:
http://www.ess.gov.si/obvestila/obvestilo/slovenska-podjetja-bodo-mladim-spet-odprla-svoja-vrata.

Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje
Območna služba Maribor, Urad za delo Maribor

Več informacij lahko najdete tukaj:

Dan odprih vrat SG2015

DAN S. GOSPODARSTVA 26. 11. 2015

Predstavitev trga dela za srečanje s ŠSD 2015

Dostopnost