I N F O R M A T I V N I D A N V SREDNJIH ŠOLAH IN DIJAŠKIH DOMOVIH za šolsko leto 2016/17

Vse srednje šole in dijaški domovi v Sloveniji bodo v

• v PETEK, 12. februarja 2016, ob 9.oo in 15.oo
• in v SOBOTO, 13. februarja 2016, ob 9.oo

organizirali »I N F O R M A T I V N I D A N« za starše, učenke in učence 9. razredov.
☺ Ob obisku SŠ in dijaških domov boste dobili natančne informacije O VPISU V SREDNJE ŠOLE, o zahtevnosti srednješolskih programov, trajanju izobraževanja za posamezne poklice oz. o možnostih nadaljevanja šolanja po končani SREDNJI ŠOLI.

☺ Prav tako bodo na voljo POJASNILA v zvezi s sprejemom in bivanjem v DIJAŠKIH DOMOVIH, ki bodo 12. 02. 2016 ob 9.00 in 15.00 na široko odprli svoja vrata oz. tudi v soboto, 13. 02 2016 ob 9.00.

☺ Prosimo, da izkoristite možnosti iskanja informacij in pogovorov ob predstavitvah s strokovnjaki srednjih šol. Prav je, da se nanje obrnete tudi s konkretnimi vprašanji in tako skupaj poiščete program, ki otroka veseli oz. bo v njem lahko uspešen.

☺ VPIS V SREDNJE ŠOLE BO v 9. razredu v osnovni šoli PREDVIDOMA izveden v drugi polovici marca 2016, saj je do 4. aprila 2016 potrebno na SŠ poslati PRIJAVO ZA VPIS v 1. letnik.