Letošnji teden otroka je bil namenjen prostemu času, času brez telefonov, tablic in podobnih elektronskih ne-bodi-jih-treba naprav. Počeli smo najbolj zanimive stvari na svetu. Pekli smo kokice na padalu, lovili smo ribe pod padalom, skakali smo po pismu in hodili na hoduljah. Nekateri učenci so postali pravi mojstri in skoraj smo jih poslali delat v cirkus, ker so tako mojstrsko hodili s hoduljami.  Ampak tu se igre niso končale, saj smo še vozili kolo okoli šole in to s palico, skakali smo ristanc in slikali. Toda ne tako, navadno, ampak s stopali, potem pa smo še kot pravi slikarji pripeli papir na slikarsko stojalo in nastale so takšne umetnine, da bi jih lahko v galerijo poslali na razstavo. Za konec pa smo si še privoščili kostanje na kostanjevem pikniku, saj se je vreme dobro počutilo in nas je obdarilo z najlepšim toplim jesenskim soncem.

Za skupnost učencev, Dragica Križaj