V sredo, 10. 4. 2019, imajo učenci od 1. do 9. razreda Atletski športni dan. Izvedli ga bomo v Športnem parku Slovenska Bistrica. Učenci pridejo v šolo kot ponavadi.
Odhod avtobusa izpred šole bo ob 8. 30 uri, predviden povratek v šolo pa je ob 12.20 uri.  (odhod avtobusa iz Slovenske Bistrice bo ob 12.00). Kosilo je kot običajno.
Športni dan bo izveden v vsakem vremenu, ker imamo na razpolago tudi atletsko dvorano. Učenci naj imajo primerno športno opremo (hlače, majice in obutev za teke in skoke). Ker so jutra še dokaj sveža naj imajo oblečenih več plasti.
Učenci čakajo na avtobus v razredih. Pred odhodom na stadion bo imel MPZ še vaje pred revijalnim nastopom. Deset minut pred odhodom naj dvignejo malico in se pripravijo na odhod. Na stadionu se namestijo na tribuno in počakajo na navodila.
Tekmovali bodo v teku na 60 in 600 m, skoku v daljino ter v metu žvižgača.

 

 

 

Dostopnost