Spoštovani starši, spoštovana učenka, spoštovani učenec.
 
Morda koga od vas zanima letovanje v  POREČU preko Zveza prijateljev mladine Maribor oz. v PUNATU preko Rdečega križa Slovenije.
 
Vse informacije o pogojih letovanja, o ceni in  terminih  so napisane v priponkah.  Material za letovanje lahko natisnete sami ali pa ga dvignete pri svetovalni delavki šole.
 
1. V kolikor bi šlo za REGRESIRANO LETOVANJE v Poreču (del dobljenih občinskih sredstev se nameni socialno ogroženim družinam – naša OŠ je dobila 180,00 €), Vas vljudno naprošam-o, da se oglasite v svetovalni službi.  Hvala.
 
2. ZDRAVSTVENO LETOVANJE za Poreč:  Starši pri otrokovem osebnem zdravniku prosijo za izpolnitev obrazca in predloga za zdravstveno letovanje preko ZPM, v kolikor ima otrok spremljajoče zdravstvene težave. 
 
3. Za ZDRAVSTVENO LETOVANJE v Punatu morajo starši pridobiti MNENJE OSEBNEGA ZDRAVNIKA, ki takšno letovanje predlaga na osnovi ponavljajočih se zdravstvenih težav (npr. luskavica, kronična obolenja dihal…).
 
Vabljeni k sodelovanju.  Svetovalna delavka šole.
PRILOGE:
Dostopnost