Prvi mesec leta 2021 je za nami, zakorakali smo že v drug mesec, mesec februar, za katerega lahko rečemo, da je hkrati mesec smrti in mesec ljubezni. Zakaj? Zato ker danes, 8. februarja, obeležujemo Prešernov dan, slovenski kulturni praznik, ko se spomnimo smrti 1849. leta umrlega Franceta Prešerna. Slab teden dni za tem, 14. februarja, pa sledi praznik zaljubljenih, valentinovo. 

Slovenski kulturni praznik, ki ga v Sloveniji praznujemo danes, bo letos zaradi trenutnih razmer v veliki meri obeležen v digitalnem okolju.

Tudi kolektiv OŠ Partizanska bolnišnica Jesen Tinje vam ob slovenskem kulturnem prazniku poklanja ponoven ogled proslave, ki smo jo pripravili skupaj z učenci.

Ogled proslave je možen na spodnji povezavi: https://youtu.be/UOSOJ_32d7I

Želimo vam lep dan, poln kulture! Kolektiv OŠ Partizanska bolnišnica Jesen Tinje

Dostopnost