Spoštovani starši,  učenke in učenci 7., 8. in 9. razreda,

MIZŠ nas je z okrožnico obvestilo, da je Javna agencija RS za zdravila in medicinske pripomočke dne 14. 5. 2021 izdala odločbo, s katero je NIJZ odobrila dajanje v uporabo medicinske pripomočke, teste SARS Cov-2 Antigen Rapid Test Kid za vzorčenje v nosu, za izvajanje samotestiranja v okviru posebnega presejalnega programa za šolstvo.

V ta namen bomo učencem, ki se želijo testirati izročili vrečko s petimi testerji in z navodili za testiranje.

Učenci so bili o tem obveščeni že v šoli. Tisti, ki bi se želeli samotestirati, naj svojo odločitev čimprej sporočijo razredniku, da bodo pravočasno prejeli paket za samotestiranje. V skladu s protokolom se samotestiranje izvaja 1-krat tedensko na domu.

NAVODILA-ZA-SAMOTESTIRANJE

PROTOKOL-SAMOTESTIRANJA

12552_SamotestiranjeNIJZučenci

PRIKAZ SAMOTESTIRANJA – POSNETEK

Dostopnost