Spoštovani starši, učenke in učenci.

V petek, 24.12. 2021, zadnji šolski dan v letu 2021, bo potekal po naslednjem programu.

• Pričetek ob 7.45. Jutranje varstvo bo potekalo kot običajno.
  • Ogled posnetka PROSLAVE OB DNEVU SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI IN NOVOLETNO VOŠČILO (priprava proslave učiteljica Anita Cizerl s sodelavci in sodelujočimi učenci).
  • MALICA po urniku.
  • Do 10.30 oz. do odhodov avtobusov bo praznovanje in druženje po razredih (razredniki).

Odhod prvega avtobusa za učence v smer Planina bo ob 10.45, nato pa bodo odšli učenci za smer Turiška in Jurišna vas in na koncu v smer Tinjska Gora. Učenci, ki gredo v smer Visole in Slov. Bistrica bodo imeli odhod avtobusa pri trgovini ob 11.50.

Za učence, ki bodo po končanih dejavnostih ostali v šoli, bo organizirano varstvo in kosilo.
Učenci, ki imajo ta teden pouk na daljavo, bodo navodila dobili od svojih razredničark v spletnih učilnicah.

Sporočamo vam tudi, da si boste proslavo in naše novoletno voščilo lahko ogledali tudi starši.
Povezavo do posnetka vam bomo posredovali po e pošti iz sistema Lo Polis. Proslava bo na ogled vključno do nedelje, 26. 12. 2021.

S spoštovanjem,

Alojzija Mušič, ravnateljica