Skoči na glavno vsebino

Učenci 8. in 9. razreda naravoslovno športno šolo v naravi preživljajo v CŠOD Rak v Rakovem Škocijanu. Sredi čiste narave in pod skrbnim očesom učiteljev se učijo različnih veščin, ki so še kako potrebne za življenje. Imajo se lepo, bogatijo svoje znanje, povezani z naravo nabirajo izkušnje sobivanja in spletajo nova prijateljstva. 

PONEDELJEK, 23. 5. 2022
Prihod, nastanitev, pohod v podzemni svet Zelških jam, športne igre, družabni večer, …

TOREK, 24. 5. 2022
Pohod do Cerkniškega jezera, kjer so uprizorili reko sedmerih imen in poslušali legendo o nastanku jezera, plavanje v reki Rak za najpogumnejše, športne igre – frizbi,  nastavljanje vabe za živali – medveda in nastavitev kamere, lokostrelstvo, športne igre, družabni večer, …

SREDA, 25. 5. 2022
Slepa pot v gozd in spoznavanje glasov živali, vožnja s kanuji, pohod na spodnji tok reke Rak, popoldanska nevihta, družabne igre, športne igre, družabni večer, …

ČETRTEK, 26. 5. 2022
Zajtrku in urejanje sob, plezanje v naravni steni in spust po zip-line, delavnica: Od blizu in daleč – risanje in opazovanje rastlin, športne igre, nabiranje materiala in netenje ognja, peka buhtljev s čokolado, taborni ogenj in peka hrenovk, glasba in ples, prijateljstvo in tudi nove simpatije…

PETEK, 27. 5. 2022
Pospravljanje, pakiranje in odhod domov, …

V galeriji objavljamo nekaj foto utrinkov.

Dostopnost