Skoči na glavno vsebino

Učenci 7. razreda smo se skupaj z razredničarko Anito Cizerl odločili, da bomo v decembru dobrodelni. Sodelovali smo v projektu Božiček za en dan. Lansko šolsko leto smo se pred božičnimi prazniki obdarovali med seboj, letos pa smo ta prispevek raje namenili otroku, ki sicer božičnega darila sploh ne bi dobil. Izbrali smo si otroka podobne starosti, kot smo učenci 7. razreda, in ga obdarili po kriteriju, ki je zasnovan v projektu.

Kupili smo nekaj za osebno higieno, šolske potrebščine, oblačilo, igračo, nekaj za “cartanje” (odejo in »pojštrček«) in sladkarijo. Darilca smo dali v okrašeno škatlo in ga odpeljali na zbirno mesto. V času božičnih praznikov bo darilo prejel naš izbrani otrok. Želimo mu iskrice v očeh, nasmeh na ustih in čarobne božične praznike.

Potek našega ustvarjanja lahko pogledate v galeriji.

Dostopnost