Skoči na glavno vsebino

Spoštovani učenci, učenke in starši!

Poletne počitnice se počasi končujejo. Veselimo se, da se na prvi šolski dan znova srečamo.
Pred nami je šolsko leto 2023/2024, ki bo polno novih priložnosti za učenje, razvijanje talentov, napredek in sklepanje prijateljstev.
Da bo začetek lažji, smo vam pripravili nekaj pomembnih informacij.

Pričakujemo vas v petek, 1. septembra 2023,  na prvi šolski dan.

Učenci od 2. do 9. razreda se ob 7.45 zberejo v svojih matičnih učilnicah, saj jih razredniki že nestrpno pričakujejo.
Ob 8. uri se vsi zberemo v jedilnici šole, kjer se bomo srečali s prvošolci in z njihovimi starši.

S seboj prinesite torbo, v katero boste lahko pospravili učbenike, copate, beležko in pisalo. Učenci od 3. do 9. razreda boste prejeli ključe garderobnih omaric, zato imejte s seboj obeske za ključe. Podaljšano bivanje prvi šolski dan ne bo organizirano, poskrbeli bomo za varstvo učencev. Prvi odhod domov v smer Planina bo ob 10.45, nato v smeri Jurišna vas – Turiška vas in nazadnje še za smer Tinjska gora. V smer Slovenska Bistrica bo avtobus (redna linija) ob 11.45 – vstopna postaja pri trgovini. Prvi šolski dan zajtrka in kosila ne bo.

Vsem učencem želimo uspešen začetek šolskega leta.                                       KOLEKTIV OŠ Tinje

Dostopnost