GOVORILNE URE

govorilna-ura
 
Govorilne ure organiziramo vsak drugi ponedeljek v mesecu, od 15.30 do 16.30,
in enkrat tedensko pri vsakem strokovnem delavcu v dopoldanskem času.
Na govorilne ure poleg staršev vabimo tudi učence.
 
 
TEDENSKE GOVORILNE URE ZA STARŠE V DOPOLDANSKEM ČASU –
ŠOLSKO LETO 2021–2022
 
URA/ČAS
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
1.  7.45–8.30
Ana Pačnik
Maja Špes
Špela Zolar, 2. razred
Alojzija Mušič, ravnateljica
   
2.  8.35–9.20
Barbara Potočnik Kolenc
Anita Cizerl, 7. razred
 
 
 
3.  9.40–10.25
Marta Potrč, 4. razred
 
Kristijan Ilijevec, 9. razred
Dragica Križaj, 6. razred
Sonja Ambrož, 3. razred
4.  10.30–11.15
Igor Javernik
Zofija Polanec
 
   
5. 11. 20–12.05
Andreja Tomažič, 5. razred
 
 
Silva Kos, 1. razred
 
6.  12.10–12. 55
 
 
Bogdana Drozg Onič, 7. razred
Rok Dragić
 
7.  13. 10–13.55
Ana Pačnik
 
Mladen Ravnikar
   
 
  IME IN PRIIMEK RAZREDNIK  e naslov
  Alojzija Mušič Ravnateljica
alojzija.music@guest.arnes.si
lojzka.music@os-tinje.si
1. Silva Kos 1. a silva.kos@os-tinje.si
2. Špela Zolar
2. a spela.zolar@os-tinje.si
3. Sonja Ambrož 3. a sonja.ambroz@os-tinje.si
4. Marta Potrč 4. a marta.potrc@os-tinje.si
5. Andreja Tomažič 5. a andreja.tomazic@os-tinje.si
6. Dragica Križaj 6. a dragica.krizaj@os-tinje.si
7. Anita Cizerl 7. a anita.cizerl@os-tinje.si
8. Bogdana Drozg Onič 8. a bogdana.drozg-onic@os-tinje.si
9. Kristijan Ilijevec 9. a kristijan.ilijevec@os-tinje.si
10. Zofija Polanec / zofija.polanec@os-tinje.si
       
11. Mladen Ravnikar / mladen.ravnikar@os-tinje.si
12. Rok Dragić / rok.dragic@os-tinje.si
13. Igor Javernik / igor.javernik@os-tinje.si
14. Urška Smole / urska.smole@os-tinje.si
15. Maja Špes / maja.spes@os-tinje.si
16. Barbara Potočnik Kolenc / barbara.potocnik-kolenc@os-tinje.si
17. Ana Pačnik / ana.pacnik@os-tinje.si
 

 

 
 
Dostopnost