GOVORILNE URE

govorilna-ura
 
Govorilne ure organiziramo vsak drugi ponedeljek v mesecu, od 15.30 do 16.30,
in enkrat tedensko pri vsakem strokovnem delavcu v dopoldanskem času.
Na govorilne ure poleg staršev vabimo tudi učence.
 
 
TEDENSKE GOVORILNE URE ZA STARŠE V DOPOLDANSKEM ČASU –
ŠOLSKO LETO 2021–2022
 
URA/ČAS
PONEDELJEK
TOREK
SREDA
ČETRTEK
PETEK
1.  7.45–8.30
   
Alojzija Mušič, ravnateljica
   
2.  8.35–9.20
   
Igor Javernik
 
Sonja Ambrož, 2. a
3.  9.40–10.25
Zofija Polanec
Maja Špes
Andreja Tomažič, 5. a
 
Barbara Potočnik Kolenc, 9. a
Rok Dragič
Marta Potrč, 4. a
Kristijan Ilijevec, 8. a
Tjaša Zorko, 1. a
4.  10.30–11.15
   
Silva Kos, 3. a
   
5. 11. 20–12.05
Mladen Ravnikar
Anita Cizerl, 6. a
Urška Smole
   
6.  12.10–12. 55
 
Lucija Švent, 9. a
Maruša Duh
Bogdana Drozg Onič, 7. a
   
7.  13. 10–13.55
Ana Pačnik
 
Ana Pačnik
   
 
  IME IN PRIIMEK RAZREDNIK  e naslov
  Alojzija Mušič Ravnateljica
alojzija.music@guest.arnes.si
lojzka.music@os-tinje.si
1. Tjaša Zorko 1. a tjasa.zorko@os-tinje.si
2. Sonja Ambrož
2. a sonja.ambroz@os-tinje.si
3. Silva Kos 3. a silva.kos@os-tinje.si
4. Marta Potrč 4. a marta.potrc@os-tinje.si
5. Andreja Tomažič 5. a andreja.tomazic@os-tinje.si
6. Anita Cizerl 6. a

anita.cizerl@os-tinje.si

7. Bogdana Drozg Onič 7. a bogdana.drozg-onic@os-tinje.si
8. Kristijan Ilijevec 8. a kristijan.ilijevec@os-tinje.si
9. Lucija Švent 9. a lucija.svent@os-tinje.si
10. Zofija Polanec / zofija.polanec@os-tinje.si
11. Maruša Duh / marusa.duh@os-tinje.si
12. Mladen Ravnikar / mladen.ravnikar@os-tinje.si
13. Rok Dragić / rok.dragic@os-tinje.si
14. Igor Javernik / igor.javernik@os-tinje.si
15. Urška Smole / urska.smole@os-tinje.si
16. Maja Špes / maja.spes@os-tinje.si
17. Barbara Potočnik Kolenc 9. a –sorazredničarka barbara.potocnik-kolenc@os-tinje.si
18. Ana Pačnik / ana.pacnik@os-tinje.si
 

 

 
 
Dostopnost