ponedeljek, 16. marec 2020 – PRVI DAN POUKA NA DALJAVO

Spoštovani učenci, že prvi dan ste mnogi začeli z učenjem s pomočjo gradiv, ki so objavljena na spletni strani in ki ste jih nekateri prejeli po e-pošti. ZASLUŽITE SI VELIKO POHVALO! Verjamem, da boste z učenjem začeli še ostali. Če še kdo ne verjame, mu še enkrat sporočam, da nismo na počitnicah. Zelo sem bil vesel, ko se mi je nekaj učencev oglasilo po e-pošti. Prosti čas izkoristite tudi za stike s pomočjo elektronskih pripomočkov s sorodniki, sošolci in prijatelji. Tudi učitelji bomo veseli vašega odziva, z veseljem vam bomo odgovorili.

PA ŠE TO:
Ne pozabite na gibanje v naravi, toda ne s prijatelji.
Tudi med učenjem občasno vstanite in hodite po sobi ter pijte dovolj tekočine, predvsem vodo ali nesladkan čaj.
Učite se v tistem času dneva, ko vam najbolj odgovarja. Držite se vsak dan tega urnika.
Če vam kaj ne gre, ne obupajte, morda povprašate nekoga doma, lahko tudi sošolca ali učitelja z uporabo elektronskih poti.

Dostopnost