NOVO OBVESTILO DRUŽINAM, KI POTREBUJEJO POMOČ V HRANI, FINANČNO POMOČ IN VARSTVO OTROK

1. Družine, ki potrebujete pomoč v hrani se obrnite na vodjo občinskega Oddelka za družbene dejavnosti gospo Ireno Jereb po tel. 843 28 20 ali po e-pošti: irena.jereb@slov-bistrica.si.
  1. Družine, ki potrebujete finančno pomoč se obrnite na Center za socialno delo Slovenska Bistrica po tel. 80 50 760 ali po e-pošti: gpcsd.slovb@gov.si. Prejmete lahko enkratno finančno pomoč. Pisno vlogo lahko oddate fizično v nabiralnik pred vrati CSD ali po e- pošti ali klasični pošti.
  1. Družine, ki potrebujete varstvo otrok to sporočite v info pisarno občine Slovenska Bistrica po tel. 843 28 55 ali po e-pošti: obcinaslb@gmail.com. To velja samo za tiste starše, ki morate biti v službi (zdravstvo, vojska ..). Na voljo je nekaj prostovoljcev, ki bodo opravili varstvo otrok na domu.