DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA ‑ EVROPSKI ŠPORTNI DAN

2. ŠPORTNI DAN

V sredo, 23. 9. 2020 bomo v okviru obeležitve državnega praznika Dneva slovenskega športa in projekta evropski šolski športni dan, izvedli športni dan za učence od 1. do 9. razreda. 

Vsi učenci se zberejo v matičnih učilnicah.

Ob 7.45 bo po šolskem ozvočenju kratek nagovor ob državnem prazniku. Nato se bomo ločeno po skupinah oz. razredih odpravili na pohod do Jakčevega mlina (skozi Fošt po Radkovškem vintgarju). Skrbimo za svoje zdravje in vzdržujmo zadostno medosebno razdaljo.

Pri Jakčevem mlinu bo malica (skupine se ne družijo), ki jo zjutraj vzamete v šoli. Po malici bomo nadaljevali pot proti Malemu Tinju in naprej do šole. Če bo čas, bomo na igrišču opravili še testiranje teka na 600 m za športno vzgojni karton.

Dostopnost