Učenci 1., 2. in 3. razreda so se v tednu otroka (5. 10. – 9. 10. 2020) udeležili plavalnega tečaja v Športnem parku Ruše. Z avtobusom so se vsak dan odpravili na novo plavalno dogodivščino. Tam so jih pod svoje okrilje sprejeli odlični učitelji, ki so jim pomagali pri spopadanju z osebnimi izzivi in jim pripravili zanimive vodne dogodivščine. Naši otroci so uživali tudi v vožnji z »najboljšim šoferjem avtobusa«. Z vami delimo njihove nepozabne vtise.

1. razred:

»Skupaj smo skakali v vodo in plavali s črvom.« (Ožbej, Jure)

»Všeč mi je bilo, ko smo delali puščice v vodi.« (Matija)

»Tekmovali smo z velikimi obroči.« (Jakob)

»Najboljše je, da sem izboljšal svojo tehniko plavanja.« (Patrik)

»Zapomnil si bom, da sem plaval brez obroča in brez črva.« (Teo)

»Vesel sem, da sem osvojil priznanje in dobro smo malicali.« (Anej)

»Všeč mi je bilo iskanje obročev pod vodo, saj smo morali tudi gledati pod vodo.« (Urban)

»Všeč mi je bilo, ko smo delali raketo in čofotali v malem bazenu.« (Larisa, Nives)

1. razred:

»Všeč mi je bilo, da je učiteljica dovolila skakat s skakalnice in da sem dobila Zlatega konjička.« (Katinka)

»Zapomnil si bom, da sem dobil Bronastega delfinčka in da smo se v vodi igrali.« (Leon)