Drage devetošolke, dragi devetošolci, starši!

Informativni dan za srednje šole bo potekal v dveh terminih, in sicer v petek in soboto, 12. 2. in 13. 2. 2021 za vse srednje šole po Sloveniji. Predstavitve srednjih šol v sklopu informativnih dni bodo letos potekale na daljavo, preverite pa na svojih želenih šolah, ob kateri uri so in preko katerega kanala. Na večini šol se bodo v petek odvijali ob 9. in 15. uri, v soboto pa ob 9. uri. Seveda pa se ura razlikuje od srednje šole do šole. Predlagamo, da dobro premislite in izkoristite informativni dan za srednje šole, saj boste zagotovo dobili informacije, ki vas zanimajo.

Sporočilo šolske svetovalne delavke najdete na spodnji povezavi: 21. 1. 21 za 9. r.

Natančnejše informacije o vpisu v srednje šole si oglejte pod zavihkom ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA (ŠSS).

Dostopnost