RAZIGRAN UŽIVAJ DAN! je bila osrednja tema letošnjega Teden otroka, ki se je začel v ponedeljek, 4. oktobra 2021. Kot protiutež posledicam epidemije COVID-19 je bila želja poudariti pomen igrivosti, sproščenosti in druženja, v Tednu otroka smo se tokrat posvetili igri in igranju.

Poslanico je tokrat prvič v stripu pripravil Boštjan Gorenc – Pižama, ilustriral pa jo je Jaka Vukotič.

Ključna sporočila so:

• igra ti pomaga razvijati domišljijo;
  • igra ti krepi telo;
  • igra spleta prijateljstva …;
  • in najpomembnejše: igra nas povezuje!

Teden otroka 2021: Razigran uživaj dan! – Osnovna šola Dob in PŠ Krtina

Tudi na OŠ Partizanska bolnišnica Jesen Tinje smo otrokom pripravili delavnice, kjer so uporabili svojo ustvarjalnost in razigrano uživali ne le dan, ampak kar teden.

Za ogled aktivnosti ob Tednu otroka v 1. in 3. razredu kliknite na spodnjo povezavo, kjer je objavljen prispevek s fotografijami učiteljice Silve Kos.

TEDEN OTROKA V PRVEM IN TRETJEM RAZREDU