SPOŠTOVANI STARŠI!

V sredo, 14. februarja 2018 bo splošna stavka zaposlenih v slovenskih vrtcih in šolah. Namen stavke je odprava nižjega vrednotenja vzgojno-izobraževalnega dela. Ker v dosedanjih pogajanjih med sindikatom SVIZ in vlado ni prišlo do želenega napredka, se je članstvo sindikata večinsko odločilo za stavko.

Na dan stavke bodo vrtci in šole zaprti oziroma ne bodo izvajali svoje dejavnosti. Staršem, ki ta dan ne boste mogli zagotoviti varstva, bo omogočeno, da otroka lahko pripeljete v šolo v varstvo, kar nam je potrebno sporočiti do vključno ponedeljka, 12. februarja 2018.

Cenjeni starši, za nevšečnosti se vam vnaprej iskreno opravičujemo, obenem pa vas prosimo za razumevanje in podporo našim prizadevanjem.

Kristijan Ilijevec, predsednik sindikata SVIZ
Ivan Kovačič, ravnatelj