SPOŠTOVANI STARŠI IN OSTALI KRAJANI!

Naša šola se je vključila v akcijo ZBIRANJA ODPADNE ELEKTRIČNE IN ELEKTRONSKE OPREME, ki jo organizira podjetje GORENJE SUROVINA d.o.o, »Ni debate – v Gorenje Surovino dajte stare aparate«.

Akcija bo potekala od 8. do 25. oktobra 2018. Z akcijo vam želimo olajšati oddajo neuporabnih aparatov in prispevati k ohranjanju čistega okolja.

V kolikor imate vi, sorodniki ali sosedi kakšnega od spodaj navedenih artiklov in ga/jih boste oddali, vpišite število komadov, ker moramo predhodno oddati obvestilo o količini. Izpolnjen list dajte otroku, ki ga bo oddal razredniku, lahko pa ga oddate sami učiteljici Slavici Gracej. Dodatne informacije lahko dobite po tel. 8431476 ali 8431486.

ZBIRALI BOMO NASLEDNJE MATERIALE:

1. VELIKE GOSPODINJSKE APARATE bomo zbirali SAMO V ČETRTEK, 25. 10. 2018, od 7.00 do 15.00 ure, ker bo ta dan na Tinju pred Dom krajanov in gasilcev postavljen mobilni zbiralnik. Prosim vas, da vpišete, koliko komadov le teh boste omenjeni dan pripeljali, sicer zbiralnika ne bodo dostavili.

Veliki gospodinjski aparati (hladilniki, pralni stroji, elktr. štedilniki,..) ___________komadov

1. OSTALE ARTIKLE pa lahko učenci, oziroma vi sami dostavite v šolo od ponedeljka, 8. 10. 2018 do četrtka, 25. 10. 2018, saj imamo pred šolo že mrežne palete za zbiranje e-odpadkov in škatlo za odpadne sijalke.

Televizorji, računalniki, monitorji, telefoni,..                                      ____________komadov

Mali gospodinjski aparati                                                                     ____________komadov

Sijalke                                                                                                     ____________komadov

Odpadne baterije (ne akumulatorjev)                                                ____________komadov